SKLEP      KONTAKT       ︎   ︎   ︎


O NAS       OFERTA       ARTYŚCI       WYDAWNICTWO


Ars Latrans Orchestra to autorski projekt muzyczny stworzony specjalnie na, organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. Y2K to mieniące się kolorami muzyczne historie, którym przez pryzmat przeszłości artyści nadali łatkę teraźniejszości.

Warstwa muzyczno-liryczna stanowi odzwierciedlenie pewnego procesu przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 00, w momencie wchodzenia w nieznane, naznaczone obawą, jak i obdarzone cudowną nadzieją na nowe, lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu.

Wyruszamy w Polskę z projektem który stworzyliśmy specjalnie na ARS LATRANS Festival 2022 : Y2K, by wszyscy mogli to poczuć i tego doświadczyć. Uwaga nie zabraknie również muzyki z poprzednich tematów: Sztuka Miłości i Japonizm. WYSTĄPIĄ ARS LATRANS Orchestra w składzie: Odet, Runforrest, dybiński, koko die, Gypsy and the Acid Queen, Jakub Wojtas, Piotr Wykurz

︎    ︎    ︎    ︎
Patrick The Pan
Ars Latrans Orchestra
Matylda / Łukasiewicz
Ana Andrzejewska
Ewelina Flinta

Mariusz Dettlaff

Head of business development / Executive producer
+48 606 262 810
mariusz@echoproduction.pl

Weronika Bugajska

Project manager / Administrative specialist
+48 721 450 005
weronika@echoproduction.pl

Łukasz Bugajski

Art director / Designer
+48 697 731 077
lukasz@echoproduction.pl