SKLEP      KONTAKT       ︎   ︎   ︎


O NAS       OFERTA       ARTYŚCI       WYDAWNICTWO
Duet Bisz/Radex to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na scenie okołohiphopowej. Znani są ze swoich znakomitych tekstów oraz muzycznego, wykraczającego poza schemat, podejścia do bitów.

Zadebiutowali w 2016 roku płytą "Wilczy humor". Album został świetnie przyjęty przez fanów, a także doceniony przez krytykę (m.in. płyta roku wg TVP Kultura czy nominacja do Fryderyka – Album roku hip-hop). Płyta dotarła do 3-ciego miejsca listy Olis – najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Nowy album „Duch oporu" to wielowątkowa opowieść o stanie świata. To swoisty dialog o współczesności, tego co w niej zachwyca, ale przede wszystkim, co uwiera, od pułapek cyfrowej rzeczywistości po refleksję nad masową kulturą. Album został wybrany płytą roku w plebiscycie słuchaczy radiowej Trójki (RDK).

Radek Łukasiewicz - oprócz działalności w duecie z Biszem jest autorem większości piosenek zespołu Pustki, jego piosenki śpiewają także m. in. Monika Brodka czy Piotr Zioła. Jest autorem wszystkich piosenek na najnowszej płycie Artura Rojka „Kundel". Wzięty kompozytor muzyki teatralnej i słuchowiskowej. Urodził się i wychował w Ostrówku (powiat wołomiński).

Bisz - Jarosław Jaruszewski znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym B.O.K. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Miuosh, Vixen, Tau, Vienio, Sarius i wielu innych. W środowisku muzycznym klasyfikowany jest jako raper -poeta

︎   ︎   ︎   ︎Duet Bisz/Radek wymyka się gatunkowym klasyfikacjom i fascynuje wielością stylistyk. Płyty takie jak „Duch oporu" przechodzą do historii.
- Marcin Cichoński, Wprost

„Duch oporu" to manifest naszych czasów
– Jacek Skolimowski, Newsweek

„Pokaż mi język należy bowiem do nurtu tekstów o języku polskim. (...) Rada Języka Polskiego mogłaby z powodzeniem uczynić z niego swój hymn, (...) jestem w stanie się podpisać pod każdym słowem"
– Bartek Chaciński - Polifonia, Polityka.

"Dzieje się tu bardzo dużo. Pokazali tą płytą język całemu światu w bardzo fajny sposób"
– Piotr Metz - Trójka Polskie Radio
"Duch Oporu" to kompendium wiedzy o usterkach współczesnego świata. Bez zadęcia, na luzie. Już w kontekście samego przekazu mamy do czynienia z prawdopodobnie najważniejszym albumem roku. Muzycznie jest jeszcze ciekawiej niż na "Wilczym humorze". Ta płyta brzmi doskonale!
– Kamil Wróblewski, szef muzyczny Radia TOK FM.


Patrick The Pan
Ars Latrans Orchestra
Adam Bałdych
Matylda / Łukasiewicz
Bisz / Radex
Ka$hell
Ana Andrzejewska
Aga Derlak
Ewelina Flinta

Mariusz Dettlaff

Head of business development / Executive producer
+48 606 262 810
mariusz@echoproduction.pl

Weronika Bugajska

Project manager / Administrative specialist
+48 721 450 005
weronika@echoproduction.pl

Łukasz Bugajski

Art director / Designer
+48 697 731 077
lukasz@echoproduction.pl