KONTAKT     ︎   ︎   ︎


O NAS       OFERTA       NASI ARTYŚCI       WYDAWNICTWO
Mateusz Pospieszalski - Multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, producent i wokalista. Zawodowo na scenie od szesnastego roku życia. Autor solowych projektów, w których znajduje przestrzeń na realizację swoich muzycznych inspiracji.

Od 1986 roku członek legendarnego zespołu VOO VOO. Gra na saksofonach, fletach, instrumentach klawiszowych i perkusyjnych, klarnecie basowym i akordeonie. Jeden z najbardziej cenionych polskich producentów i aranżerów muzycznych. Na swoim koncie Mateusz Pospieszalski posiada dziesięć Złotych oraz trzy Platynowe płyty. Uznany kompozytor muzyki filmowej i teatralnej. Laureat Złotej Maski za napisanie muzyki do spektaklu „W 80 dni dookoła świata” oraz specjalnej nagrody Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu – Tukana Kapituły (Dyplom Mistrzowski Bardiniego). Stworzył również muzykę do kilkunastufilmów fabularnych i dokumentalnych. Za muzykę do filmu „Gorący czwartek” w reżyserii Michała Rosy otrzymałnagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Ostatnia płyta kwintetu Mateusza Pospieszalskiego („Tralala”, 2017) to eklektyczne muzyczne doświadczenie z pogranicza jazzu alternatywnego, elementów rocka i energetycznych folkowych motywów. Mimo, że utwory zachowują formę piosenek, muzyka kwintetu, to jazz najwyższej próby, z wirtuozerskimi solówkami i dużą dozą nieprzewidywalności. Niezmiennie Mateusz Pospieszalski pozostaje na scenie żywiołem energii – jest niesamowitą osobowością sceniczną, która w wyjątkowy sposób potrafi nawiązać muzyczną więź ze swoją publicznością. 


︎  


Wojtek Mazolewski Quintet
Mateusz Pospieszalski Quintet

Meek, Oh Why?
Aga Derlak
Adam Nowak i Akustyk Amigos

Odet

Rozen
Chłopcy kontra Basia
Joanna Duda Trio
Pola Chobot & Adam Baran
TRANSatlantyk
Ana Andrzejewska


Mariusz Dettlaff

Head of business development / Executive producer
+48 606 262 810
mariusz@echoproduction.pl

Weronika Bugajska

Project manager / Administrative specialist
+48 721 450 005
weronika@echoproduction.pl

Łukasz Bugajski

Art director / Designer
+48 697 731 077
lukasz@echoproduction.pl