SKLEP      KONTAKT       ︎   ︎   ︎


O NAS       OFERTA       ARTYŚCI       WYDAWNICTWO


Aleksandra Dąbrowska - pianistka, wokalistka, autorka muzyki i tekstów. Jest absolwentką gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki, na której aktualnie pracuje na stanowisku Asystenta. W latach 2011/2012 doskonaliła swoje umiejętności w Guildhall School of Music and Drama w Londynie w klasie prof. Joan Havill. Koncertuje w kraju i za granicą. Występowała dla międzynarodowej publiczności we Francji, Belgii, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Australii. Można było usłyszeć ją m.in w NOSPR w Katowicach, Filharmonii Narodowej, Studio Koncertowym im. W. Lutosławskiego w Warszawie czy w słynnej Barbican Hall w Londynie. Pianistka ma na swoim koncie wiele osiągnięć artystycznych o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym. 
Laureatka Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Val Tidone we Włoszech w kat. wokalnej. Jest dwukrotną laureatką Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. J. Zarębskiego w Łomiankach oraz jedyną polską laureatką Nagrody Instytutu F. Chopina w Brukseli. Aktywnie udziela się na estradach jako muzyk klasyczny, ale to jej autorski projekt Odet sprawił, że poczuła się artystycznie spełniona. Jej utwory to zderzenie dwóch odmiennych stylistyk - melancholijnej liryki i humoru.
Świadomie podkreśla kontrastowość utworów, zestawiając subtelną elektronikę z brzmieniem instrumentów akustycznych. Zeszłoroczna laureatka prestiżowej nagrody Soundedit Spotlight oraz wykonawca podczas 10 edycji Soundedit Festiwal w Łodzi. Nagranie jednej z piosenek Odet zostało docenione przez menadżerów Balcony TV w Nowym Jorku i zamieszczone na płycie zawierającej 10 najciekawszych utworów zrealizowanych w ramach Balcony TV z całego świata. 
W czerwcu 2020 roku została dostrzeżona i wyróżniona przez nowojorski magazyn Atwood Magazine okrzykując jej singiel Rising utworem tygodnia.︎   ︎   ︎

Patrick The Pan
Matylda / Łukasiewicz
Ana Andrzejewska
Ewelina Flinta

Mariusz Dettlaff

Head of business development / Executive producer
+48 606 262 810
mariusz@echoproduction.pl

Weronika Bugajska

Project manager / Administrative specialist
+48 721 450 005
weronika@echoproduction.pl

Łukasz Bugajski

Art director / Designer
+48 697 731 077
lukasz@echoproduction.pl