KONTAKT     ︎   ︎   ︎


O NAS       OFERTA       NASI ARTYŚCI       WYDAWNICTWO


Mówią o sobie, że lubią rzeczy ciężkie, przeszywające, mgliste.
Pola – wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W zespole dzikość i czysta energia. Adam – gitarzysta i kompozytor. Uosobienie równowagi i skupienia. Razem tworzą organizm, twórczą symbiozę, która wyraża się w ich muzyce.
Pola Chobot i Adam Baran są laureatami kilkunastu nagród muzycznych, między innymi prestiżowego Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie (II nagroda), Festiwalu FAMA (nagroda im. Andrzeja Jakóbca w kategorii muzyka) oraz Festiwalu Akademia Gitary w Poznaniu.

Duet wielokrotnie został uhonorowany Grand Prix najważniejszych konkursów bluesowych w kraju. Najnowszy minialbum duetu „Trzeba mi” ukazał się 26 marca. Jest poetycką opowieścią o początku i końcu. O odradzaniu się i stwarzaniu na nowo. Tajemniczy, intymny, pełen niedosłowności i instrumentalnego niepokoju dziennik, w którym senny klimat przestrzennych gitar i fortepianu łączy się z przejmującym głosem wyśpiewującym pełną emocji i prawdy historię, której podstawą jest miłość.

Nowy album zwiastuje nieznany dotąd kierunek w twórczości duetu, który nie rezygnując z eksperymentowania, organicznych brzmień i gitarowych riffów, znanych z debiutu, rozwija swój unikatowy język, reinterpretując rzeczywistość na swój własny, niepowtarzalny sposób.


︎   ︎ 


Wojtek Mazolewski Quintet
Adam Nowak i Akustyk Amigos
Aga Derlak

Rozen

Odet

Pink Freud
Chłopcy kontra Basia
Joanna Duda Trio
Pola Chobot & Adam Baran
TRANSatlantyk
Ana Andrzejewska


Mariusz Dettlaff

Head of business development / Executive producer
+48 606 262 810
mariusz@echoproduction.pl

Weronika Bugajska

Project manager / Administrative specialist
+48 721 450 005
weronika@echoproduction.pl

Łukasz Bugajski

Art director / Designer
+48 697 731 077
lukasz@echoproduction.pl