SKLEP      KONTAKT       ︎   ︎   ︎


O NAS       OFERTA       ARTYŚCI       WYDAWNICTWO


Iga Posta – to polska artystka tworząca i rezydująca na co dzień w słonecznej Italii, nieopodal Mediolanu. Jej sound można opisać jako alternatywny pop, unikalny mix ciemnych brzmień, reggaetonu i elektroniki. Córka skrzypaczki i artystki Teatru Śląskiego. Artystka wyjechała do Włoch jako nastolatka w ślad za mamą, performerką uliczną, która wprowadziła córkę w fascynujący świat muzyki na żywo. W wieku dwunastu lat, zaczęła występować na włoskich ulicach solo z gitarą

Iga wychowywała się w multikulturowej rodzinie w której doświadczyła różnych sztuk ekspresji artystycznej wywodzącej się od Nepalu, przez Australię, aż po Brazylię. Jako czternastolatka rozpoczyna współpracę ze swoim obecnym producentem Francesco Terrana, który wprowadza ją także w świat produkcji muzycznej. Efektem ich wspólnych muzycznych poszukiwań są “Pazury”- pierwszy singiel po polsku, który trafia od razu na oficjalną playlistę Spotify “New Music Friday Poland” Po “Pazurach” Iga wydaje również “Zodiak”, który zostaje umieszczony na światowej playliście Spotify- Equal Global.

Obecnie Iga krąży między Rzymem a północą Włoch, rozwijając się muzycznie i grając swoje piosenki po polsku, angielsku i włosku na ulicach różnych miast. Już niedługo zawita i do Państwa.


︎    ︎    ︎
Patrick The Pan
Matylda / Łukasiewicz
Ana Andrzejewska
Ewelina Flinta

Mariusz Dettlaff

Head of business development / Executive producer
+48 606 262 810
mariusz@echoproduction.pl

Weronika Bugajska

Project manager / Administrative specialist
+48 721 450 005
weronika@echoproduction.pl

Łukasz Bugajski

Art director / Designer
+48 697 731 077
lukasz@echoproduction.pl