SKLEP      KONTAKT       ︎   ︎   ︎


O NAS       OFERTA       ARTYŚCI       WYDAWNICTWO


Marika jest artystką muzyczną, piszącą teksty piosenek oraz komponującą muzykę dla siebie, a także wielu innych artystów, również bardzo znanych nazwisk polskiej estrady.

Marikę, jako estradową postać (w imponujących warkoczykach) zapewne znają uczestnicy przeróżnych festiwali. Artystka występowała m.in. na Festiwalu Top Trendy, Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki, Life Festival, Poland Rock, Opener i wielu innych. Wielokrotnie występowała także ze swoją twórczością na scenach za granicą m.in. na Colours of Ostrava, Expo w Shanghai i Mediolanie oraz dawała koncerty w USA (m.in. w legendarnym Congress Theater w Chicago), Wielkiej Brytanii, Niemczech, czy Francji.

Była pierwszą wokalistką wykonującą styl reggae-dancehall w Polsce na dużą skalę. Jako prekursorka przebiła się z tym stylem muzycznym do mainstreamu, wydając singiel pt. „Moje serce”. Utwór ten stał się HIT-em i zaczęto o niej mówić „Pierwsza Dama Polskiego Dancehallu”. Marika wydała do tej pory 5 własnych, długogrających albumów, które były zauważone przez branżę muzyczną. Otrzymywała nominację do Fryderyków w kategoriach: „Nowa Twarz Fono-grafii”, „Album Roku Hip-hop / r’n’b”, „Hip-hop /r'n'b / reggae” i „Wokalistka Roku”. Była też nominowana do Superjedynki w kategorii: „Debiut Roku” i „Płyta Pop”.


︎    ︎    ︎    ︎Mariusz Dettlaff

Head of business development / Executive producer
+48 606 262 810
mariusz@echoproduction.pl

Weronika Bugajska

Project manager / Administrative specialist
+48 721 450 005
weronika@echoproduction.pl

Łukasz Bugajski

Art director / Designer
+48 697 731 077
lukasz@echoproduction.pl