SKLEP      KONTAKT       ︎   ︎   ︎


O NAS       OFERTA       ARTYŚCI       WYDAWNICTWO


Wokalistka, pianistka oraz songwriterka. Występowała m.in. na Open’erze, Off Festivalu, Spring Break’u, czy Famie. Pod pseudonimem - Agi Brine - nagrała autorski materiał pt. „Filling Empty Spaces". Supportowała m.in Morcheebę, Petite Noir i Elliphant.  Aktualnie współpracuje m.in. z Dawidem Podsiadło, Kasią Lins czy Ralphem Kamińskim.

Jej muzyka to połączenie elektroniki, żywych instrumentów i sensualnych, nie opowiedzianych wprost historii połączonych z oryginalną oprawą taneczną.

Aga dzięki doświadczeniu z gry w wielu projektach zapoczątkowała własny styl, który łączy inspiracje songwriterskiego popu spod znaku Tori Amos i pełnego kobiecego wdzięku r’n’b w stylu Aaliyah.

Te dwie postacie, których dorobek odegrał zasadniczą rolę w światowej muzyce miały największy wpływ na wrażliwość i estetykę Agi. To nietuzinkowe połączenie wzorców poskutkowało tym że Aga z łatwością przechodzi od zwiewnych kompozycji o delikatnych strukturach do emocjonalnych i dynamicznych utworów emanujących drapieżną kobiecością. – napisał o Adze Jazzsoul.


︎    ︎    ︎
Mariusz Dettlaff

Head of business development / Executive producer
+48 606 262 810
mariusz@echoproduction.pl

Weronika Bugajska

Project manager / Administrative specialist
+48 721 450 005
weronika@echoproduction.pl

Łukasz Bugajski

Art director / Designer
+48 697 731 077
lukasz@echoproduction.pl